Aksesuarai

Treniruočių gumos internetu

Treniruočių gumos - kitaip žinomos kaip elastinės gumos, ar juostos mankštai - tai itin paprasta priemonė atnešanti itin didelę sportinę naudą ir puikiai padeda tobulinį visas kūno linijas. Treniruotės su gumomis pagrindine pasižymi sąnarius supančių raumenų stiprinimo nauda, gerina jų ir pačių sąnarių lankstumą.

Dėka treniruočių gumos užsiėmimų, iš esmės galite sustiprinti visas kūno raumenų grupes. Viskas priklauso nuo jūsų išradingumo atliekant pratimus ir pasirenkant tinkamą krūvį.

Internetinėje parduotuvėje vavim.lt jūs rasite aukščiausios kokybės treniruočių gumų kolekciją tinkamą bet kokio tipo ar intensyvumo treniruotėms!

Treniruočių ir pasipriešinimo gumos sportui

Pašipriešinimo gumos - tai be jokios abejonės viena iš pigiausių, tačiau kartu ir naudingiausių sporto priemonių kurias galime įsigyti tiek sportui salėje, tiek namuose.

Natūralu, jog jas ir šiaip galime rasti sporto klube, jogos ar pilateso studijoje, tačiau visuomet yra maloniau su savimi turėtį savą sporto įrankį, kurį galima panaudoti ir sportuojant namuose.

Kalbant apie pačių treniruočių intensyvumą, nesvarbu ar esate pradedantys ar jau per keletą metų pažengęs sportininkas, treniruočių juostos ir pratimai atliekami su jomis mes tikrai nemenką iššūkį jums ir jūsų raumenims.

Nesvarbu kurią raumenų grupę ruošiatės treniruoti, tokią sportinę priemonę galima naudoti galima naudoti bet kokiam pratimui atlikti.

Dar vienas pasipriešinimo gumos sportui naudojimo privalumas yra tas, jog sportiniai pratimai gali būti atlikinėjami saugiai ir paprastai, nesukeliant papildomo spaudimo jūsų kūno sąnariams.

Kartu reikia pabrėžti, jog treniruočių gali būti ir labai gera priemonė pilnai išbaigtai treniruotei atlikti.

Kuomet jėgos pratimus atlikinėjame stiprinti pagrindinėms, didžiosioms raumenų grupėms, papildomi pratimai atlikinėjami pasipriešinimo gumos pagalba gali būti puiki priemonė stiprinti likusias, kiek mažesnes raumenų grupes.

Dažniausiai jų pagalba žmonės treniruoja rankų ir nugaros raumenis ar atlieka mankštą skirtą stiprinti visus kūno raumenis, ypač tas jų grupes kurios yra laikomos probleminėmis zonomis - dubuo, krūtinė, viršutiniai rankų raumenys, vidinė šlaunų pusė.

Kokių tipų pasipriešinimo gumos būna?

Spalva Ilgis Pasipriešinimas
Geltona 123cm apie 2,3kg
Žalia 125cm apie 4,5 kg
Raudona 128,5cm apie 6,8 kg
Mėlyna 128,5cm apie 9 kg
Juoda 130cm apie 11,3 kg

(Pvz.) Skirtingos spalvos kartais reiškia skirtingą pasipriešinimo jėgą.

Treniruočių gumos skirasi savo spalva, dydžiais, formomis ir pasipriešinimo jėga - kitaip dar vadinama tamprumu.

Tos treniruočių juostos kurios turi kilpas yra kiek trumpesnės ir plonesnės nei standartinės treniruočių gumos ir dar kitaip yra vadinamos Thera arba mini gumomis.

Kartais gamintojai naudoja skirtingas gumų spalvas specialiai, tam, kad parodyti, kokios jėgos pasipriešinimo gumos variantas yra.

Pasipriešinimo lygis paprastai yra matuojamas kilogramais. Šis lygis indikuoja kokį priešingos krypties svorį guma gali pakelti.

Plonos arba mini juostos, natūralu, jog turės mažesnį pasipriešinimo lygį. Jis čia paprastai vyrauja nuo 1 iki 10 kilogramų. Tuo tarpu stambios ir ilgos treniruočių gumos kurios gali sukelti nuo 5 iki 90 kilogramų pasipriešinimo jėga.

Jei nežinote ką rinktis, visuomet galite parašyti mums ir mes padėsime išsirinkti. Dažniausiai pradedantiesiems sportininkams mes rekomenduojame įsigyti universalio paskirties sportinę treniruočių gumą kuri yra skirta plataus svorio diapazonui.

Kokie yra treniruočių gumų privalumai?

Pirmasis elastinės treniruočių gumos privalumas yra tai, kad jas galima pasiimti bet kur su savimi.

Planuojate treniruotę atlikti salėje? Be problemų galite pasiimti ją su savimi į salę, kadangi ji yra lengva ir neužims daug vietos.

Norite savaitgalį pasilikti namuose ir tinkamai pasportuoti? Labai patogiai pratimus galėsite atlikti ir savo tvirtovėje.

Vykstate į kelionę ar darbo komandiruotę? Nuo sporto nepabėgsite net ir tuo atveju jei viešbutyje nebus sporto salės. Ji kompaktiška, todėl viską galėsite pasidaryti tiesiog savo kambaryje.

Anot mokslininkų, tokio principo pratimai itin padeda žmogaus lankstumui, eisenai, kartu gerinama ir bendra pusiausvyra, po atliktų treniruočių pagerėja miegas, sumažėja stresas, lengviau susikaupti dirbant ar mokantis.

Manome, jog treniruočių gumos - tai naujos kartos sportininkams skirta priemonė kuri padės siekti rezultatų net ir nebūnant sporto salėje.

Pasipriešinimo gumos ir sportas. Kokia nauda?

Plačiau kalbant apie tai kokią naudą atnešta pasipriešinimo gumos - būtina paminėti, tai, jog atliekant tokius pratimus yra dirbama su funkciniu ir geometriniu pasipriešinimu.

Jų metu yra stiprinami praktiškai visi pagrindiniai jūsų kūno dalių raumenys, stiprinamas jų ištvermė bei tonusas.

Kaip jau minėjome, nesvarbu kur bebūtumėte, šis treniruoklis jums padės ir toliau siekti savo sportinių tikslų stiprinant skirtingus raumenis.

Ką jums tereikia susirasti tai vieta kur galėtumėte išnaudoti visą savo kūno jėgą ir svorį pasipriešinimo gumos pagalba. Tai gali būti skersiniai ar tvitos lubos kurios gebės jus išlaikyti.

Verta pabrėžti ir tai, jog tokios gumos yra labai dažnai naudojamos krosfito treniruotės. Tokio sporto entuziastai itin vertina tai, jog kokybiška guma niekuomet neslįsta iš rankų ir leidžia sėkmingai atlikti visus numatytus pratimus.

Jei šiuo metu skaitote tekstą ir rimtai abejojate ar pasipriešinimo gumos yra iš tiesų tokios naudingos, pagalvokite dar kartą. Nors jos iš pirmo žvilgsnio ir gali pasirodyti kaip labai paprastas instrumentas, jo nauda mūsų kūnui yra tikrai didelė.

Dėka standaus pasipriešinimo gumos, galima susidaryti idealiai tinkančią programą kiekvienam žmogui, nesvarbu kokio fizinio pasiruošimo lygio jūs būsite.

Dar vienas svarbus dalykas dėl ko treniruočių gumos praverčia sporto salėje - tai suteikiamas pasipriešinimas mūsų kūnui.

Priešingai nei svarmenys esantys sporto salėje, pasipriešinimo gumos efektyvumas visiškai nepriklauso nuo gravitacinių jėgų. Tai reiškia, jog su jos pagalba atliekami pratimai yra labiau funkcionalūs, panašūs į mūsų kasdienybėje atliekamus veiksmus.

Jas naudojant, šią pasipriešinimo jėgą mes galime sukurti iš bet kurios pusės kur mums reikia. Tai gali būti lėti judesiais sukant kūną į šonus ar greiti pratimai dirbant su rankomis bei kojimis. Mūsų kūnas pasipriešinimo gumos dėka tik tvirtėja, kadangi pratimais mes pratiname kūną prie sunkesnio judėjimo.

Po kiek laiko jūs pastebėsite, kad tokie dalykai apie dežės nešimas, krepšių laikymas rankose taps kur kas lengvesni, nei, kad buvo anksčiau. Galiausiai, treniruočių gumos padeda kūną paruošti ir netikėtiems judesiams, taigi ženkliai sumažinsite traumų riziką jei užsiiminėjate ir kitomis sporto šakomis.

Pasipriešinimo gumos mankštai ir treniruotėms. Kodėl jos populiarėja?

Mūsų parduotuvėje siūlomos pasipriešinimo gumos tinka ne tik paprastam sportui salėje, tačiau puikiai gali būti priderintos ir atliekant kasdienę mankštą ar reabilitacijos pratimus.

Į tai įeina ir įvairūs jėgos ir lankstumo atlikimai. Jums tereikia išsirinkti gumą pagal stiprumą, plotį ir pasipriešinimo jėgą. Na, o kartu jas galėsime pasiūlyti už labai patrauklią kainą.

Galbūt ne daug žmonių tai žino, tačiau tokio principo pasipriešinimo gumos jau nuo seno yra naudojamos medicinoje, reabilitacijoje bei sporte.

Taigi, nesvarbu ar pratimus ruošiatės atlikti sporto klube ar namie esate profesionalus atletas ar sportuoti mėgstantis megėjas - pasipriešinimo gumos yra daug naudos atnešantys įrankiai kurie pravers visiems.